Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Допомога Збройним силам України

Уряд виділив 1 мільярд гривень на закупівлю житла для учасників АТО та сімей загиблих воїнів

 
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову про використання бюджетних коштів на закупівлю житла для учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих воїнів АТО. "Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки та інші силові відомства матимуть право отримати 1 мільярд гривень на закупівлю житла як для учасників АТО, так і для членів сімей тих, які загинули під час проведення антитерористичної операції проти російських терористів", - підкреслив Арсеній Яценюк на засіданні Уряду
Детальніше

Волонтери зі Львівщини доправили військовим у зону АТО багатотонну допомогу

 
"Народна Самооборона" Львівщини відправила черговий "караван" на Схід. Зі Львова у зону бойових дій відправили 20-ти тонну фуру із запчастинами для військової техніки та інструментами, продуктами харчування , засобами гігієни тощо. Тим часом, у Полтаві вантаж поповнили декількома тонами хліба з місцевого заводу, а у Харкові – 10-ма тонами питної води. "Караван" доставлено 80-ій аеромобільній бригаді, 24-ій механізованій бригаді, бійцям батальйону "Львів" і солдатам добровольчого батальйону "Айдар".
Детальніше

Інформуємо про початок роботи «Єдиного вікна»

 
З метою підвищення рівня соціального обслуговування учасників АТО та їх сімей з 15 квітня 2015 року розпочинає свою роботу «Єдине вікно» медико-соціальної допомоги, створене на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю.Липи (м. Львів-Винники, вул. Івасюка, 31). Консультації проводитимуться в кабінеті психолога, понеділок – п’ятниця з 9:00 - до 16:00 год. Контактні телефони: соціальних працівників та психологів – (032)296-29-05, медичного працівника – (032)296-11-40. Відповідальною особою визначено Любов Івашків, тел.:(032)261-09-42.  
Детальніше

Підтримаймо ініціативу депутата Радехівської районної ради Олега Шиби

 
Нещодавно за ініціативи депутата Радехівської районної ради, заступника командира першого добровольчого мобільного шпиталю імені М. І. Пирогова Олега Шиби було закуплено за кордоном медичний реанімобіль та інкасаторський броньований автомобіль, які після відповідного технічного переобладнання для військових потреб у неділю, 1 лютого, було освячено деканом Радехівського деканату УГКЦ о. Ярославом. На освяченні, яке відбувалося на площі В.Стуса, були присутні заступник голови Радехівської райдержадміністрації Н.Шостак, міський голова м.Радехова Н.Загиней, активісти громадських організацій «Народна самооборона Радехів», «Народна самооборона «Радехів майбутнього» та інші. 4 лютого з проспекту Відродження ці два автомобілі, за кермом яких були Олег Шиба і Євген Трачик, після щирих побажань міського голови м.Радехова Н.Загиней, голови Радехівської районної ради В.Антонюка та присутніх на урочистих проводах, відправилися в зону проведення АТО, де будуть використовуватися для надання першої
Детальніше

Інформація для військовослужбовців - учасників АТО

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ - УЧАСНИКІВ АТО
Детальніше
←  попередня 1 2 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn