Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Центр надання адміністративних послуг

Перелік адмінпослуг

Адміністративна послуга 1.     Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 2.     Призначення допомоги у зв’язку із вагітністю та пологами. 3.     Призначення допомоги при народженні дитини. 4.     Призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 5.     Призначення державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, надбавки на догляд за ними. 6.     Призначення допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування. 7.     Призначення допомоги на дитину одинокій матері (батькові). 8.     Призначення
Детальніше

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за квітень 2019 року

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за квітень 2019 року
Детальніше

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за 2018 рік

У 2018 році ЦНАП Радехівської райдержадміністрації надав 9961 послугу, це в середньому 830 справ в місяць. У порівняні до 2017 року надано більше на 1385 послуг. Найбільше громадяни зверталися за послугами відділу держгеокадастру в Радехівському районі 4181 послуг, надано консультацій близько 7437. Центр розташований на першому поверсі Радехівської РДА за адресою: 80200, Львівська область, м.Радехів, пр. Відродження, 3.
Детальніше

Розпорядження про затвердження переліку адміністративних послу

Розпорядження про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг Радехівської районної державної адміністрації.
Детальніше

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn