Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Цивільний захист населення » ЧОМУ НЕМАЄ СВІТЛА?

ЧОМУ НЕМАЄ СВІТЛА?

    Тепер на офіційному сайті ПАТ «Львівобленерго» можна знайти інформацію про те, де і чому у Львівській області та відповідному районі  немає світла і коли воно з’явиться за електронною адресою:

http://www.loe.lviv.ua/ua/online_out

      Про це 18 серпня, під час брифінгу повідомив заступник технічного директор ПАТ «Львівобленерго» Роман Іванців.

    «Світла може не бути через проведення планових робіт, а також через аварійно-відновлювальні роботи після буревіїв, стихій, що пошкодили наше обладнання. Ми хочемо, щоб споживач отримував інформацію про це якнайшвидше. Саме тому на нашому офіційному сайті у розділі «Чому немає світла?» запрацювала нова програма, яка інформуватиме споживачів про початок і закінчення планових робіт, коли завершиться відновлення після стихій», – повідомив Роман Іванців.

      Програма працює з початку серпня. Директор з інформаційних технологій ПАТ «Львівобленерго» Людмила Польова порадила користувачам вводити якнайменшу частину назви населеного пункту для кращого пошуку.

Роман Іванців також нагадав, що споживачі можуть звертатися у кол-центр Львівобленерго за телефоном 0800501568.

      «Однак під час стихій споживачу часто важко додзвонитись, бо до нас одночасно звертаються сотні людей. У такому випадку потрібно трохи зачекати у черзі, щоб дізнатися, коли буде напруга», – додав Іванців. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/18/na_sayti_lvivoblenergo_mozhna_diznatysya_chomu_nemaie_svitla_788432
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn