Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » На інформаційному порталі можна переглянути усю містобудівну документацію

На інформаційному порталі можна переглянути усю містобудівну документацію

Окрім того, на публічному порталіз відкритими просторовими даними можна подивитися містобудівні умови і обмеження.

«Це забезпечення доступу громадськості до містобудівної документації. Ми провели моніторинг, згідно з яким видано 2689 містобудівних умов і обмежень. Це можна бачити в розрізі соціально значущих об’єктів, та об’єктів іншого призначення. Усе це  теж доступне на порталі», -  розповіла в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.

Зараз триває робота із ОТГ із впровадженням містобудівного кадастру. У чотирьох громадах уже створили уповноважені органи містобудування та архітектури,  іще в п’яти є посада архітектора. Для представників ОТГ мають намір організувати навчання щодо володіння підсистемою адресного реєстру, де проходить оплата податків, реєстрація населення тощо.На інформаційному порталі можна переглянути усю містобудівну документацію

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn