Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Проведено нараду з керівництвом Радехівської центральної районної лікарні та Лопатинської районної лікарні

Проведено нараду з керівництвом Радехівської центральної районної лікарні та Лопатинської районної лікарні

Сьогодні, 27 квітня, керівник апарату Радехівської районної державної адміністрації Степан Вавреньчук і заступник голови Радехівської районної ради Василь Кутенський провели нараду з представниками керівництва Радехівської центральної районної лікарні і Лопатинської районної лікарні. Учасники наради продовжили обговорення питання щодо шляхів зміни господарсько-правового статусу комунальних закладів охорони здоров’я шляхом їх реорганізації (перетворення) відповідно до чинного законодавства. Під час обговорення було розглянуто два варіанти реформування первинної ланки медичної галузі району.Керівництвом райдержадміністрації та районної ради було запропоновано подати на обговорення у депутатські комісії та у подальшому на розгляд чергової сесії районної ради.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn